بیزینس پلن کانادا

“طرح تجارت” Business Plan یا “طرح کسب و کار” که به آن “طرح تجاری” و “طرح توجیهی” هم می گویند، از جمله مواردی است که هم به کار مهاجرت به کانادا می خورد و هم به کار زندگی در کانادا.

برای اخذ اقامت کانادا از شما “برنامه تجاری” یا “طرح کسب و کار” یا ” Business Plan” را می خواهند این کار تمام توسط موسسه اوج دانش برای شما انجام خواهد شد، لذا شما می توانید برای گرفتن مشاوره و ثبت سفارش خود از طریق پیام رسان های موجود با همکاران ما در ارتباط باشید.

در بعضی از روش های مهاجرت فدرال نظیر روش خوداشتغالی و نیز بعضی روش های استانی وجود یک “طرح تجاری” خوب در موفقیت پرونده مهاجرت بسیار مؤثر است. البته باید بر این نکته تصریح کنم که طرح تجارتی که برای مهاجرت نوشته می شود نباید به مفصلی طرح تجارتی باشد که در عمل برای راه اندازی یک کار در کانادا می نویسیم (حتی بعضی اوقات بهتر است نام آنچه نوشته می شود را طرح تجارت نگذاریم). تفاوت های ظریفی در این خصوص وجود دارد که یک فرد آگاه با رعایت آنها هم افسر مهاجرت را کلافه نمی کند و هم شانس موفقیت خود را افزایش می دهد.

از مهاجرت که بگذریم، اگر در داخل کانادا تصمیم به راه اندازی یک فعالیت تجاری جدید داشته باشید یا حتی وقتی قصد خرید یک شرکت یا فعالیت تجاری موجود را دارید، تهیه طرح تجارت Business Plan (بیزینس پلن) به سه دلیل اهمیت دارد:

 1. به شما نشان می دهد که آیا سرمایه گذاری در فعالیت تجاری مورد نظر مقرون به صرفه است یا خیر.
 2. بانک ها یا سرمایه گذاران را متقاعد می کند که به شما پول قرض بدهند یا در کار شما سرمایه گذاری کنند.
 3. مسیر راه را برای شما ترسیم می کند تا با آگاهی در راه پشبرد اهداف اقتصادی خود قدم بردارید.

در کانادا مرسوم است که وقتی قصد گرفتن وام برای یک ایده تجاری داشته باشید، باید طرحی تجاری / توجیهی Business Plan (بیزینس پلن) تهیه کنید. این طرح هم به فرد و هم به بانک کمک می کند تا در خصوص ایده تجاری مورد نظر تصمیم گیری کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص طرح تجاری به نوشته زیر مراجعه فرمایید:

 • طرح تجاری (طرح توجیهی) برای مهاجرت به کانادا

در روش مهاجرت خوداشتغالی به کانادا که یکی از روش های مهاجرت تجاری به این کشور است، متقاضی باید به افسر مهاجرت ثابت کند که هنگام ورود به کانادا می خواهد و می تواند به کار خوداشتغالی خود ادامه دهد. همچنین وی باید نشان دهد که فعالیت های وی اثر اقتصادی جدی برروی فرهنگ، ورزش یا کشاورزی کانادا خواهد داشت. به همین دلیل ماهیت طرح تجاری خوداشتغالی تا حدودی با طرح تجاری برای گرفتن وام فرق می کند. در چنین طرح هایی متقاضی موارد متعددی را به نمایش می گذارد. از جمله،

 • آشنایی متقاضی با بازار کار کانادا
 • آشنایی متقاضی با سازمان های مرتبط
 • آشنایی متقاضی با رقبای احتمالی
 • آشنایی متقاضی با نحوه شروع به کار در کانادا و ادامه حرفه ای سودآور
 • در اختیار داشتن سرمایه کافی برای فعالیت تجاری / خوداشتغالی
 • تنوع
 • قیمت های مناسب و معقول
 • سرعت در وقت
 • کیفیت بسیار بالا
 • پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام پروژه در هر حوزه ای و انجام آن توسط متخصص مربوطه در آن حوزه

اوج دانش هیچ گاه پروژه ی آماده ای از قبل را به شما عزیزان تحویل نمی دهد بلکه مطابق سفارش شما به کادر مجرب مربوط به حوزه پروژه ی شما کار را انجام می دهند و تحویل شما عزیزان می دهد

انجام پروژه ی شما حتما شامل تخفیفاتی خواهد شد که کارشناسان ما در هزینه ها می گنجانند و به شما تخفیفی را می دهند.

انجام پروژه همگی با هزینه های معقول به عهده گرفته می شود.

اوج دانش با داشتن کارشناسان مجرب و متخصصین با سابقه همیشه پروژه های شما عزیزان را با سرعت بالایی انجام می دهند و با کیفیت بالا ارائه می دهند.

همچنین اوج دانش همیشه بعد از تحویل پروژه به شما پشتیبانی را به طور کامل و صد در صدی ارائه می دهد حتی پشتیبانی آنلاین نیز در سایت آماده ی خدمات به شما است.

اوج دانش براس سادگی ثبت و راحتی شما عزیزان چهار طریق مختلف برای ثبت سفارش گزاشته است که شما به راحتی از هر راهی که خواستید ثبت سفارش کنید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش از هر راهی بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید

لطفا رای خود را ثبت کنید
سپاس فراوان بابت وقتی که برای ارزیابی می گذارید