ویرایش پایان نامه

اوج دانش این بار با خدماتی بزرگ تر بری شما عزیزان در خدمت شماست ، اوج دانش برای افرادی که پایان نامه خود را انجام داده اند و نیاز به کمک و مشاوره ویرایش در آن دارند می توانند با اطمینان کامل به موسسه بزرگ اوج دانش کار خود را به اوج دانش بسپارند تا در این عمل به شما عزیزان کمک کند. اوج دانش به این صورت عمل میکند که افرادی را که در رشته ی پژوهشی شما مهارت دارند و علاوه بر این مهارت به ویرستاری و قوانین و قواعد کتابخانه ای تسلط دارند را مسئول انجام ویرایش پایان نامه شما می کند ، درضمن این افراد همگی از افراد ممتاز در دانشگاه بوده اند و مهارت خاصی در ویرایش دارند.

کلیت قوانین ویرایش پایان نامه

بر اساس صفحات به ترتیب موضوعات بیان می شود:

 1. عنوان
 2. تصویب نامه توسط داورها
 3. تقدیم
 4. پیشگفتاد
 5. تقدیر و تشکر
 6. چکیده یا خلاصه
 7. فهرست مطالب پایان نامه
 8. فهرست جداول
 9. فهرست شکل ها
 10. فهرست اختصار ها و علائم
 11. متن اصلی
 12. منابع و ماخذ
 13. واژه نامه اختیاری
 14. پیوست ها
 15. چکیده ی انگلیسی با معانی کلمات یا همان واژه نامه ی لاتین
 16. عنوان انگلیسی
 17. شیوه نگارش

همه ی این قوانین کلیت ویرایش و نگارش پایان نامه می باشد که هر کدام قواعد بسیار زیادی دارد و باید همگی رعایت شوند به خصوص قواعد کتابخانه و مشخصات تصریح شده.

انجام ویرایش پایان نامه

در اوج دانش هرنوع ویرایشی انجام می شود که همگی توسط متخصصان آن حوزه ی پژوهشی انجام می شود. همچنین باید این نکته را بدانید که اوج دانش تمامی قوانین کتابخانه ای و موجود در دستورالعمل های مربوطه را به خوبی در ویراستاری رعایت می کند و مطابق استاندارد ها انجام می دهد برخی از این خدمات توسط اوج دانش در حوزه ویرایش و اصلاح پایان نامه:

ویرایش پایان نامه ارشد

ویرایش پایان نامه کارشناسی

ویرایش پایان نامه انقلاب

ویرایش پایان نامه در ورد word

شما می توانید از هرطریقی که راحت هستید برای ویرایش و مشاوره پایان نامه به اوج دانش مراجعه کنید ، همه ی این راه های ارتباطی در همین صفحه اعلام شده که همان روش های ثبت سفارش به علاوه چت آنلاین هستند.

ویرایش پایان نامه

چرا اوج دانش؟

 • تنوع
 • قیمت های مناسب و معقول
 • سرعت در وقت
 • کیفیت بسیار بالا
 • پشتیبانی صد در صدی

پذیرش سفارش انجام پروژه در هر حوزه ای و انجام آن توسط متخصص مربوطه در آن حوزه

تنوع در پروژه ها

اوج دانش هیچ گاه پروژه ی آماده ای از قبل را به شما عزیزان تحویل نمی دهد بلکه مطابق سفارش شما به کادر مجرب مربوط به حوزه پروژه ی شما کار را انجام می دهند و تحویل شما عزیزان می دهد

قیمت مناسب

انجام پروژه ی شما حتما شامل تخفیفاتی خواهد شد که کارشناسان ما در هزینه ها می گنجانند و به شما تخفیفی را می دهند.

انجام پروژه همگی با هزینه های معقول به عهده گرفته می شود.

سرعت و کیفیت و پشتیبانی بالا

اوج دانش با داشتن کارشناسان مجرب و متخصصین با سابقه همیشه پروژه های شما عزیزان را با سرعت بالایی انجام می دهند و با کیفیت بالا ارائه می دهند.

همچنین اوج دانش همیشه بعد از تحویل پروژه به شما پشتیبانی را به طور کامل و صد در صدی ارائه می دهد حتی پشتیبانی آنلاین نیز در سایت آماده ی خدمات به شما است.

روش های ثبت سفارش

اوج دانش براس سادگی ثبت و راحتی شما عزیزان چهار طریق مختلف برای ثبت سفارش گزاشته است که شما به راحتی از هر راهی که خواستید ثبت سفارش کنید.

ثبت سفارش در تلگرام ، واتساپ ، سروش ، فرم سایت

برای سفارش از هر راهی بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید

رای کل
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]