ویرایش پایان نامه

اوج دانش این بار با خدماتی بزرگ تر بری شما عزیزان در خدمت شماست ، اوج دانش برای افرادی که پایان نامه خود را انجام داده اند و نیاز به کمک و مشاوره ویرایش در آن دارند می توانند با اطمینان کامل به موسسه بزرگ اوج دانش کار خود را به اوج دانش بسپارند تا در این عمل به شما عزیزان کمک کند. اوج دانش به این صورت عمل میکند که افرادی را که در رشته ی پژوهشی شما مهارت دارند و علاوه بر این مهارت به ویرستاری و قوانین و قواعد کتابخانه ای تسلط دارند را مسئول انجام ویرایش پایان نامه شما می کند ، درضمن این افراد همگی از افراد ممتاز در دانشگاه بوده اند و مهارت خاصی در ویرایش دارند.

کلیت قوانین ویرایش پایان نامه

بر اساس صفحات به ترتیب موضوعات بیان می شود:

 1. عنوان
 2. تصویب نامه توسط داورها
 3. تقدیم
 4. پیشگفتاد
 5. تقدیر و تشکر
 6. چکیده یا خلاصه
 7. فهرست مطالب پایان نامه
 8. فهرست جداول
 9. فهرست شکل ها
 10. فهرست اختصار ها و علائم
 11. متن اصلی
 12. منابع و ماخذ
 13. واژه نامه اختیاری
 14. پیوست ها
 15. چکیده ی انگلیسی با معانی کلمات یا همان واژه نامه ی لاتین
 16. عنوان انگلیسی
 17. شیوه نگارش

همه ی این قوانین کلیت ویرایش و نگارش پایان نامه می باشد که هر کدام قواعد بسیار زیادی دارد و باید همگی رعایت شوند به خصوص قواعد کتابخانه و مشخصات تصریح شده.

انجام ویرایش پایان نامه

در اوج دانش هرنوع ویرایشی انجام می شود که همگی توسط متخصصان آن حوزه ی پژوهشی انجام می شود. همچنین باید این نکته را بدانید که اوج دانش تمامی قوانین کتابخانه ای و موجود در دستورالعمل های مربوطه را به خوبی در ویراستاری رعایت می کند و مطابق استاندارد ها انجام می دهد برخی از این خدمات توسط اوج دانش در حوزه ویرایش و اصلاح پایان نامه:

ویرایش پایان نامه ارشد

ویرایش پایان نامه کارشناسی

ویرایش پایان نامه انقلاب

ویرایش پایان نامه در ورد word

شما می توانید از هرطریقی که راحت هستید برای ویرایش و مشاوره پایان نامه به اوج دانش مراجعه کنید ، همه ی این راه های ارتباطی در همین صفحه اعلام شده که همان روش های ثبت سفارش به علاوه چت آنلاین هستند.

لطفا رای خود را ثبت کنید
خیلی متشکریم بابت وقتی که برای ارزیابی می گزارید